ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

Tarchomin

Klimatyzacja Białołęka,
Tarchomin

Klimatyzacja nie tylko chłodzi ale może też ogrzewać, a w połączeniu z instalacja fotowoltaiczną to darmowe źródło ogrzewania.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie klimatyzacji

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym;

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety chłodzenia, osuszania, ogrzewania oraz filtrowania powietrza

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji;

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

SZYBKI, NIEZAWODNY

montaż

Oferta firmy Eskimo Solution skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji oraz instytucji sektora państwowego.

Interesuje Państwa profesjonalny montaż klimatyzacji? Tarchomin i woj. mazowieckie to obszar naszej podstawowej działalności. Realizujemy montaż klimatyzacji w standardowych, jak i bardziej wymagających warunkach.

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja dla mieszkańców Warszawy – Białołęka i Tarchomin. Serwis, montaż, projektowanie

Z roku na rok obsługujemy coraz więcej Klientów z Warszawy, w tym między innymi z dzielnic Białołęka i Tarchomin. Nowe inwestycje budowlane realizowane na ich terenie sprzyjają rosnącemu zapotrzebowaniu na dostęp do systemów klimatyzacji. Naszym Klientom oferujemy możliwość wykonania całego systemu od podstaw – zaplanowania jego konstrukcji, dopasowania do potrzeb budynku, przeprowadzenia montażu oraz pomocy w serwisowaniu konserwacji na dalszym etapie użytkowania. Wszystko w trosce o dobro i komfort osób przebywających w budynku na co dzień. 

Projektowanie, montaż i serwis klimatyzacji 

Po naszą pomoc sięgają inwestorzy budowlani i deweloperzy poszukujący możliwości wykonania systemów klimatyzacji od podstaw. Oferujemy pomoc także odbiorcom prywatnym – właścicielom domów mieszkalnych, zarządcom bloków oraz osobom, które pragną zmodernizować lub wymienić dotychczas użytkowany system klimatyzacji na nowszy i bardziej sprawny. Do wszystkich Klientów podchodzimy profesjonalnie, oferując kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji usługi.

Obszarem naszego działania jest też serwis klimatyzacji, który realizujemy względem systemów nowych jak i starszych, wymagających modernizacji. Pakiet usług obejmujących serwis klimatyzacji to podstawa naszej oferty skierowanej do odbiorców z całej Warszawy – Tarchomina, Białołęki i innych dzielnic. Mogą liczyć na najlepsze w regionie stawki oraz pełną dostępność naszego sztabu fachowców. 

Sprawna, wydajna i funkcjonalna klimatyzacja od Eskimo Solution

Korzystamy wyłącznie z urządzeń najwyższej klasy od takich dostawców jak Gree, LG, Fujitsu, Daikin, Haier, Sinclair, Mitshubishi, Mlidea, Kaisai, Aus, Rotenso. Za ich pomocą tworzymy systemy klimatyzacji zintegrowane z automatyką budynkową oraz innymi układami (wentylacji, rekuperacji, fotowoltaiką). 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub w siedzibie naszej firmy w Nowym Dworze Mazowieckim. Nasza oferta klimatyzacji jest skierowana do mieszkańców Warszawy –  Białołęki, Tarchomina. Oferujemy im wykonanie projektu, szybko i sprawnie przeprowadzony montaż oraz profesjonalny serwis klimatyzacji. Obsługujemy także inne dzielnice Warszawy oraz miejscowości z województwa mazowieckiego – między innymi Legionowo, Łomianki czy Serock. Wszystkim potencjalnym klientom gwarantujemy najniższe stawki wykonania usługi oraz najlepsze terminy, odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Przed rozpoczęciem realizacji usługi przedstawiamy szczegółowy plan oraz kosztorys, na podstawie którego nasi Klienci mogą podjąć decyzję o finalizacji projektu.