ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

Legionowo

Klimatyzacja

Klimatyzacja nie tylko chłodzi ale może też ogrzewać, a w połączeniu z instalacja fotowoltaiczną to darmowe źródło ogrzewania.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie klimatyzacji

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym;

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety chłodzenia, osuszania, ogrzewania oraz filtrowania powietrza

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji;

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

SZYBKI, NIEZAWODNY

montaż

Oferta firmy Eskimo Solution skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji oraz instytucji sektora państwowego.

Interesuje Państwa profesjonalny montaż klimatyzacji? Legionowo i woj. mazowieckie to obszar naszej podstawowej działalności. Realizujemy montaż klimatyzacji w standardowych, jak i bardziej wymagających warunkach. 

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja dla Klientów z Legionowa

Nasze systemy klimatyzacji pozwalają na całkowicie dowolne zarządzenie termiczne budynkiem – nagrzewanie lub chłodzenie wybranych pomieszczeń zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem. Klimatyzacja będzie pełnić swoje funkcje przez cały rok, łagodząc wpływ aury pogodowej i innych czynników zewnętrznych. 

Oferowane przez nas systemy klimatyzacji doskonale sprawdzają się w budynkach przemysłowych, biurowcach oraz budynkach mieszkalnych, zwiększając ich standard oraz poprawiając samopoczucie korzystających z nich na co dzień osób. Wśród naszych klientów znajdują się przedsiębiorcy i Klienci prywatni z Legionowa oraz innych miejscowości z okolic Warszawy. 

Eskimo Solution – klimatyzacja w Legionowie i okolicach

Siedziba naszej firmy znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, ale nasze usługi skierowane są do mieszkańców z całego regionu – w tym Legionowa. Gwarantujemy im kompleksową pomoc – określenie planu wykonania systemu klimatyzacji, wybór poszczególnych jej komponentów oraz sprawny i szybki montaż. Nasze systemy dopasowujemy do potrzeb konkretnego Klienta oraz budynku, który klimatyzacja będzie obsługiwać. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, dlatego w trakcie planowania wykonania usługi uwzględniamy ich indywidualne potrzeby oraz życzenia. 

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy sprzęty i urządzenia – marki Gree, LG, Fujitsu, Daikin, Haier, Sinclair, Mitshubishi, Mlidea, Kaisai, Aus, Rotenso – które gwarantują najwyższą skuteczność pracy w każdych warunkach. Wykonane przez nas systemy klimatyzacji są energooszczędne i wydajne, pozwalają cieszyć się optymalnie dopasowaną temperaturą przy jednocześnie niskich kosztach eksploatacji. 

Zapraszamy do kontaktu Klientów z Legionowa, pragnących wyposażyć swój budynek w sprawnie działający system klimatyzacji lub zmodernizować obecnie wykorzystywany układ. Gwarantujemy, że nasza klimatyzacja spełni Państwa oczekiwania oraz podniesienie standard termiczny całego budynku. 

Oprócz klimatyzacji oferujemy również między innymi rekuperacje.