ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

ESKIMO SOLUTION

Lady chłodnicze

Lady to najpopularniejsze urządzenia chłodnicze wybierane do sklepów i na stoiska branżowe. Służą do ekspozycji i bezpośredniej sprzedaży produktów i wyrobów wymagających przechowywania w niskiej temperaturze – wędlin, mięsa, artykułów nabiałowych i produktów garmażeryjnych, a także różnego rodzaju wyrobów cukierniczych. 

lady chłodnicze nowy dwór mazowiecki

 

Lady chłodnicze są konstruowane w taki sposób, aby umożliwiać ich swobodną aranżację w przestrzeni. W zależności od potrzeb mogą być stosowane pojedynczo lub łączone w ciągi. W ten sposób doskonale odpowiadają zarówno na potrzeby pojedynczych stoisk i niewielkich sklepów, jak również sklepów o większej powierzchni handlowej i supermarketów.

Lady chłodnicze dedykowane do użytku w marketach są dodatkowo wyposażone w przesłonkę nocną. To umożliwia przechowywanie produktów w ladach podczas zamknięcia sklepu. 

 

Działamy w oparciu o
najwyższej jakości sprzęt

Dlaczego warto skorzystać z oferty Eskimo Solution?

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodnictwa. Tworzymy instalacje dedykowane potrzebom małych, średnich i dużych biznesów. Jednym z ich elementów są lady chłodnicze. Oferowane lady chłodnicze wpisują się w potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. To nowoczesne, energooszczędne rozwiązania renomowanych producentów. Obok doskonałych parametrów technicznych nasze lady chłodnicze wyróżniają się wysoką estetyką i nowoczesnym designem, dzięki czemu idealnie wpisują się w aktualne aranżacje sklepów i stoisk branżowych. 

Obok sprawdzonych urządzeń zapewniamy także profesjonalne usługi serwisowe. Świadczymy naprawy w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Pracujemy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych, co ma bezpośredni wpływ na trwałość urządzeń chłodniczych, ich wydajność oraz efektywność energetyczną. 

Lady chłodnicze – Nowy Dwór Mazowiecki

Lady chłodnicze oferujemy na potrzeby Klientów Biznesowych z terenu Nowego Dworu Mazowieckiego i okolicy (Nasielsk, Płońsk, Łomianki, Legionowo, Czerwińsk, Wyszogród, Serock, Czosnów, Sowia Wola, Nowe Miasto, Pułtusk, Zegrze, Zakroczym, Warszawa: Białołęka, Tarchomin, Praga, Wola, Ursynów, Ursus, Babice, Błonie, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Leszno Marki, Ząbki, Wyszków, Wołomin, Radzymin, Sulejówek, Toruń, Siedlce, Włocławek, Płock, Ostrołęka, Ciechanów, Przasnysz, Mława) . Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania, które w sposób bezkompromisowy wpisują się w przestrzeń sklepów i stoisk branżowych. Lady chłodnicze oferujemy w różnych rozmiarach. Posiadamy zarówno proste witryny chłodnicze, jak i lady narożne umożliwiające tworzenie najbardziej ergonomicznej dla danej przestrzeni zabudowy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Eskimo Solution z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać najlepsze lady chłodnicze do konkretnych zastosowań. 

Oprócz lad chłodniczych oferujemy również montaż klimatyzacji, rekuperacje czy wentylacje. Usługi z zakresu chłodnictwa realizujemy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolicznych miejscowości jak Legionowo czy Łomianki.