wentylacja przemysłowa

ESKIMO SOLUTION

Wentylacja

Oferta firmy Eskimo Solution skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji oraz instytucji sektora państwowego.

Wszystkie nasze realizacje wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości, nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt znanych i powszechnie szanowanych producentów:

ESKIMO SOLUTION

MONTAŻ

Zajmujemy się dystrybucją, montażem oraz serwisem (gwarancyjnym i pogwarancyjnym) nowoczesnych rozwiązań z zakresu wentylacji – zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, pomieszczeniach biurowych, salonach usługowych, hotelach, centrach handlowych jak i w dużych obiektach przemysłowych np. na magazynach i halach produkcyjnych.

wentylacja

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Urządzenia zapewniające maksymalne oszczędności w zakresie energii elektrycznej.

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie wentylacji

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie wentylacji

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym

Szybki, sprawny i co najważniejsze fachowy montaż rozwiązań z zakresu wentylacji

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety rekuperacji

Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie wentylacji

Wysokojakościowy, zaawansowany technicznie, a zarazem technologicznie sprzęt najlepszych światowych producentów

Produkty, zapewniające czyste, świeże powietrze niezależnie od pory roku czy dnia, stanowiące skuteczną ochronę przed wilgocią, pleśnią oraz parą wodną

ESKIMO SOLUTION

DZIAŁaMY W SEKTORACH

  • Mieszkaniowy, Instalacje dla deweloperów, piony wentylacyjne w budownictwie mieszkaniowyn, wentylacja garaży
  • Gastronomia, Restauracje, kuchnie, bary, okapy kuchenne
  • Laboratoria
  • Wentylatory przeciwwybucowe do dygestoriów
  • Przemyslowy, wentylacja hal, zakładów przemysłowych i biur
  • Produkcyjny, hale produkcyjne, odprowadzenie ciepła, odpylanie
  • Pańtwowy
  • Biurowy,
  • Galerie

Wentylacja 

Jednym z najważniejszych instalacji w obiektach mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych jest wentylacja. Wentylacja zapewnia regularną wymianę powietrza zużytego na świeże. Wymiana ta może zachodzić zgodnie z procesami grawitacyjnymi, jednak wentylacja mechaniczna oferuje w tym aspekcie znacznie wyższą efektywność. System może być dodatkowo wyposażony w odzysk ciepła (rekuperację), co pozwala na obniżenie kosztów użytkowania wentylowanych pomieszczeń. 

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Klientów wykonujemy projekty i montaż instalacji w obiektach mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych. W każdym przypadku pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych znanych i cenionych marek. To gwarancja wysokiej sprawności i bezproblemowej eksploatacji systemu w długiej perspektywie czasu.

Wentylacja przemysłowa 

Wentylacja przemysłowa jest bardzo ważnym zagadnieniem, szczególnie w miejscach, w których występuje ryzyko przekroczenia dopuszczalnych stężeń poszczególnych substancji lub osadów w powietrzu. Jednocześnie wentylacja przemysłowa odpowiada za zapewnienie warunków umożliwiających bezproblemową realizację poszczególnych procesów. 

Ze względu na zadania, jakie realizuje wentylacja przemysłowa jej projekt i montaż musi być przeprowadzony bezbłędnie. Jako dostawca rozwiązań z zakresu obróbki powietrza w obiektach przemysłowych dostarczamy wysokiej jakości systemy bazujące na urządzeniach znanych i cenionych producentów. Ich wybór stanowi gwarancję niezawodności, efektywności energetycznej oraz długiej żywotności wentylacji pracującej w środowisku przemysłowym. 

Wentylacja i wentylacja przemysłowa – Nowy Dwór Mazowiecki 

Klientów Indywidualnych i Biznesowych z terenu Nowego Dworu Mazowieckiego i okolicy zainteresowanych możliwością zlecenia kompleksowej realizacji wentylacji lub wentylacji przemysłowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Eskimo Solution z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań do Państwa potrzeb. 

Obok projektu i montażu wentylacji oferujemy również usługi serwisowe. Świadczymy naprawy w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Wykonujemy także regularne przeglądy i prace związane z konserwacją instalacji. 

W zakresie chłodnictwa oferujemy również rekuperacje, klimatyzacje czy lady chłodnicze.