ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

WITAMY NA STRONIE

ESKIMO
SOLUTION

O NAS
POZNAJ
NAS BLIŻEJ
Zajmujemy się zarówno projektowaniem,sprzedażą jak i montażem nowoczesnych systemów klimatyzacji, dedykowanych na potrzeby dla sektora klientów indywidualnych i biznesowych

To, co pragniemy Państwu zaoferować, to nie tylko wysokiej klasy sprzęt – solidny, wytrzymały i elegancki, ale również szereg usług dodatkowych, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także profesjonalne doradztwo.
Klimatyzacja
Rekuperacja
Wentylacja

SPRZEDAŻ

MONTAŻ

SERWIS

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami w zakresie klimatyzacji.
Nasi fachowcy cechują się wieloletnim doświadczeniem, niebywałą wiedzą, a także świetnym, indywidualnym podejściem do Zleceniodawcy. Każde zlecenie wykonywane jest z uwzględnieniem najwyższego dobra naszego Klienta. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że finalne realizacje są nie tylko solidne, wytrzymałe i funkcjonalne, ale również niebywale estetyczne. Można śmiało stwierdzić, iż stanowią swojego rodzaju dekorację każdego pomieszczenia, halach produkcyjnych i wielu innych.
Działamy w oparciu o sprzęt najwyższej jakości – znanych i powszechnie szanowanych w świecie producentów. Nowoczesna technologia, elegancki design, szeroka funkcjonalność, a także długa żywotność sprawia, że proponowane przez nas rozwiązania nie mają sobie równych. Dbamy o to, co nas otacza. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że środowisko, w którym przyszło nam funkcjonować ulega powolnej, aczkolwiek stopniowej degradacji. Mając to na uwadze, w naszych realizacjach stosujemy wyłącznie wydajne rozwiązania o niskim zużyciu energii (klasa energetyczna A). Niniejszą ofertę dedykujemy zarówno osobom prywatnym jak i firmom, zakładom pracy oraz instytucjom – wszystkim tym, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań.

ESKIMO SOLUTION

DZIAŁaMY W SEKTORACH

  • Mieszkaniowy, Instalacje dla deweloperów, piony wentylacyjne w budownictwie mieszkaniowyn, wentylacja garaży
  • Gastronomia, Restauracje, kuchnie, bary, okapy kuchenne
  • Laboratoria
  • Wentylatory przeciwwybucowe do dygestoriów
  • Przemyslowy, wentylacja hal, zakładów przemysłowych i biur
  • Produkcyjny, hale produkcyjne, odprowadzenie ciepła, odpylanie
  • Pańtwowy
  • Biurowy,
  • Galerie