ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

ESKIMO SOLUTION

Rekuperacja

Rekuperacja zapewnia stały dostęp do świeżego, zewnętrznego, filtrowanego powietrza przez cały rok. Skutecznie odzyskuje energię cieplną ze zużytego powietrza, ogrzewając odzyskaną energią powietrze zewnętrzne.

PROJEKTOWANIE
SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ
MONTAŻ

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

rekuperacja łomianki legionowo nowy dwór mazowiecki
Działamy w oparciu o
najwyższej jakości sprzęt
NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie rekuperacji oraz wentylacji z rekuperacją

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Kompleksowe doradztwo techniczne związane bezpośrednio z odzyskiem ciepła

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety chłodzenia, osuszania, ogrzewania oraz filtrowania powietrza

Wysokojakościowy, zaawansowany technicznie, a zarazem technologicznie sprzęt najlepszych światowych producentów;

Urządzenia energooszczędne, zapewniające maksymalne oszczędności, zwłaszcza za sprawą redukcji strat ciepła jesienią, zimą i wczesną wiosną.

Szybki, sprawny i co najważniejsze fachowy montaż rozwiązań z zakresu rekuperacji;

Rekuperacja 

Wszędzie tam, gdzie nad wymianą powietrza w pomieszczeniach czuwa wentylacja mechaniczna rekuperacja jest już standardem. Swoją popularność zawdzięcza poprawie komfortu użytkowania pomieszczeń, przy jednoczesnej możliwości ograniczenia kosztów ich ogrzewania i chłodzenia. 

Rekuperacja odzyskuje ciepło ze zużytego powietrza usuwanego z pomieszczenia i wykorzystuje je do ogrzania powietrza nawiewanego z zewnątrz. To ułatwia utrzymanie temperatury w pomieszczeniu na stałym poziomie bez konieczności zmiany intensywności pracy urządzeń grzewczych. W sezonie letnim proces ten może zachodzić odwrotnie – energia odzyskana z powietrza wywiewanego może być wykorzystywana do chłodzenia powietrza nawiewanego. W rezultacie obniżamy koszty klimatyzacji bez strat na komforcie. 

Rekuperacja: Co możemy Ci zaoferować? 

Eskimo Solution to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu chłodnictwa i obróbki powietrza. Jedną z naszych specjalności jest rekuperacja. Na potrzeby Klientów Indywidualnych i Biznesowych tworzymy projekty instalacji, dobieramy urządzenia i zajmujemy się profesjonalnym montażem. Pracujemy z wykorzystaniem komponentów najwyższej jakości. To przekłada się na wysoką sprawność i efektywność energetyczną realizowanych systemów. Oferujemy systemy marek: Wanas, Ventia, Thesla Green, Zender, Bartosz. 

W przestrzeniach mieszkalnych i reprezentacyjnych bardzo ważna jest estetyka instalacji. Bogata i zróżnicowana oferta urządzeń pozwala nam dopasować design do preferencji każdego Klienta, jednocześnie zapewniając rozwiązania praktyczne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. 

Rekuperacja: Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Łomianki 

Klientów zainteresowanych wyborem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Naszą siedzibą jest Nowy Dwór Mazowiecki. Dogodna lokalizacja i bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi miastami regionu pozwala nam kierować usługi do mieszkańców z całej okolicy. Nasielsk, Płońsk, Łomianki, Legionowo, Czerwińsk, Wyszogród, Serock, Czosnów, Sowia Wola, Nowe Miasto, Pułtusk, Zegrze, Zakroczym, Warszawa: Białołęka, Tarchomin, Praga, Wola, Ursynów, Ursus, Babice, Błonie, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Leszno Marki, Ząbki, Wyszków, Wołomin, Radzymin, Sulejówek, Toruń, Siedlce, Włocławek, Płock, Ostrołęka, Ciechanów, Przasnysz, Mława to zaledwie kilka z lokalizacji, które obsługujemy oferując dobór, montaż i serwis rekuperacji. Pełnimy również inne usługi z zakresu chłodnictwa, zajmujemy się między innymi klimatyzacją czy wentylacją.