ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

Nowy Dwór Mazowiecki - ESKIMO SOLUTION

Klimatyzacja
Nowy Dwór Mazowiecki

Klimatyzacja nie tylko chłodzi ale może też ogrzewać, a w połączeniu z instalacja fotowoltaiczną to darmowe źródło ogrzewania.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie klimatyzacji

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym;

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety chłodzenia, osuszania, ogrzewania oraz filtrowania powietrza

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji;

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

SZYBKI, NIEZAWODNY

montaż

Oferta firmy Eskimo Solution skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji oraz instytucji sektora państwowego.

Zajmujemy się dystrybucją, montażem oraz serwisem (gwarancyjnym i pogwarancyjnym) nowoczesnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji – zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, pomieszczeniach biurowych, salonach usługowych, hotelach, centrach handlowych jak i w dużych obiektach przemysłowych np. na magazynach i halach produkcyjnych i wiele innych.

Interesuje Państwa profesjonalny montaż klimatyzacji? Nowy Dwór Mazowiecki i woj. mazowieckie to obszar naszej podstawowej działalności. Realizujemy montaż klimatyzacji w standardowych, jak i bardziej wymagających warunkach. 

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja – Nowy Dwór Mazowiecki

Klimatyzacja oferuje nam praktycznie nieograniczoną swobodę zarządzania temperaturą powietrza w pomieszczeniu. Latem pozwala cieszyć się przyjemnym chłodem, podczas gdy zimą może być wykorzystywana do skutecznego ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń. Nowoczesna klimatyzacja to standard w budownictwie przemysłowym, a coraz częściej także mieszkalnym. Swoboda sterowania temperaturą w pomieszczeniu wpływa na komfort mieszkania, nasze zdrowie i dobre samopoczucie. 

Klientów zainteresowanych wyborem klimatyzacji zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Siedzibą Eskimo Solution jest Nowy Dwór Mazowiecki. Dogodna lokalizacja oraz bardzo dobre skomunikowanie z okolicznymi miastami pozwala nam oferować usługi na terenie całego regionu. Nasielsk, PłońskŁomiankiLegionowo, Czerwińsk, Wyszogród, Serock, Czosnów, Sowia Wola, Nowe Miasto, Pułtusk, Zegrze, Zakroczym, Warszawa: Białołęka-Tarchomin, Praga, Wola, Ursynów, Ursus, Babice, Błonie, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Leszno Marki, Ząbki, Wyszków, Wołomin, Radzymin, Sulejówek, Toruń, Siedlce, Włocławek, Płock, Ostrołęka, Ciechanów, Przasnysz, Mława.

– to zaledwie kilka z lokalizacji, które obsługujemy oferując dobór i montaż klimatyzacji na potrzeby obiektów różnego przeznaczenia. 

Klimatyzacja Gree, Daikin, Haier, Kaisai, AUX, LG i inne

Klientom oferujemy wysokiej klasy sprzęt – solidny, wytrzymały, elegancki i funkcjonalny. To klimatyzacja GREE, LG, Fujitsu, Daikin, Haier, Sinclair, Mitshubishi, MIidea, Kaisai, Aux, Rotenso. Wybierając urządzenia klimatyzacyjne znanych i cenionych marek zapewniamy nie tylko wysoką skuteczność w zakresie chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń, ale przede wszystkim wydajną i energooszczędną pracę jednostek. Klimatyzacja Gree, jak i pozostałych producentów jest dostępna w naszej ofercie w wariancie mono i multi split. 

Klientom poszukującym najbardziej dogodnych rozwiązań oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze poszczególnych komponentów systemu. Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu spersonalizowanych instalacji na potrzeby obiektów mieszkalnych, biur, obiektów przemysłowych i wielu innych. Oferujemy również między innymi rekuperacje, wentylacje przemysłowe czy lady chłodnicze.

Serwis Klimatyzacji – Nowy Dwór Mazowiecki 

Obok usług związanych z montażem klimatyzacji zapewniamy jej fachowy serwis. Nasz Serwis Klimatyzacji wykonuje naprawy w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Pracujemy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych, co przekłada się na wysoką skuteczność urządzeń po zakończonej naprawie. Warto przy tym pamiętać, ze serwis klimatyzacji to nie tylko usuwanie usterek i awarii. To także szereg usług związanych z realizacją przeglądów technicznych, czyszczeniem jednostek i przewodów wentylacyjnych oraz odgrzybianiem instalacji. 

Serwis Klimatyzacji Eskimo Solution działa na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolicy. Serwisujemy instalacje domowe i przemysłowe. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług serwisu zachęcamy do kontaktu.