ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

wentylacja przemysłowa

ESKIMO SOLUTION

Wentylacja Łomianki

Naszą ofertę wentylacji kierujemy do odbiorców z Łomianek - świetna komunikacja z całą aglomeracją Warszawy pozwala nam zaproponować konkurencyjne stawki oraz pełną dostępność naszej ekipy projektowo-montażowej.

Obsługujemy Klientów prywatnych, biznesowych i inwestorów, pragnących stworzyć sprawnie działający i wydajny system wentylacji w swoich budynkach mieszkalnych, zakładach pracy, budynkach komercyjnych.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Urządzenia zapewniające maksymalne oszczędności w zakresie energii elektrycznej.

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie wentylacji

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie wentylacji

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym

Szybki, sprawny i co najważniejsze fachowy montaż rozwiązań z zakresu wentylacji

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety rekuperacji

Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie wentylacji

Wysokojakościowy, zaawansowany technicznie, a zarazem technologicznie sprzęt najlepszych światowych producentów

Produkty, zapewniające czyste, świeże powietrze niezależnie od pory roku czy dnia, stanowiące skuteczną ochronę przed wilgocią, pleśnią oraz parą wodną

Wentylacja – Łomianki. Projektowanie – montaż – serwis

Technologia wentylacja to nasza pasja, której tajniki zgłębiamy od lat, a najlepsze rozwiązania i urządzenia stosujemy w naszej codziennej pracy. Realizujemy systemy wentylacji dla budynków o różnej konstrukcji, powierzchni, ilości kondygnacji i lokali oraz innych wymogach. Niesiemy fachową i kompleksową pomoc obejmującą stworzenie projektu systemu klimatyzacji dla danego budynku, przeprowadzenie montażu oraz odbioru instalacji, aż po wykonanie jej dokumentacji technicznej i świadczenie usług serwisowych. 

Nasza oferta: wentylacja dla Klientów z Łomianek

Z łatwością dostosujemy system wentylacji do konkretnych potrzeb budynku oraz jego mieszkańców. Tworzymy wentylacje do domów i mieszkań (grawitacyjne, mechaniczne, z odzyskiem ciepła), nastawione na cichą pracę, niskie koszta eksploatacji i bezawaryjne działanie. Przygotowujemy projekty dopasowane do potrzeb budynków nowopowstających jak i starszych, poddawanych modernizacji. Wykonujemy także systemy wentylacji przemysłowej, wysoce wydajne, nastawione na obsługę pomieszczeń o specjalnych wymogach (wysokim stopniu zapylenia, wilgoci). 

Niezależnie od indywidualnych potrzeb naszych Klientów jesteśmy gotowi spełnić ich wymagania tworząc wydajny i żywotny system wentylacji. Zapraszamy do kontaktu wszystkich odbiorców z Łomianek oraz innych lokalizacji w aglomeracji stolicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi nieść kompleksową i fachową pomoc w ramach wykonywania, montażu i obsługi systemów wentylacji.