ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

Eskimo Solution

Klimatyzacja
Serock

Klimatyzacja nie tylko chłodzi ale może też ogrzewać, a w połączeniu z instalacja fotowoltaiczną to darmowe źródło ogrzewania.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie klimatyzacji

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym;

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety chłodzenia, osuszania, ogrzewania oraz filtrowania powietrza

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji;

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

SZYBKI, NIEZAWODNY

montaż

Oferta firmy Eskimo Solution skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji oraz instytucji sektora państwowego.

Interesuje Państwa profesjonalny montaż klimatyzacji? Serock i woj. mazowieckie to obszar naszej podstawowej działalności. Realizujemy montaż klimatyzacji w standardowych, jak i bardziej wymagających warunkach. 

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja dla mieszkańców Serocka 

Obsługujemy osoby prywatne oraz deweloperów i inwestorów z terenu powiatu legionowskiego – w tym również z Serocka. Gwarantujemy im pomoc w wykonaniu nowoczesnych systemów klimatyzacji budynkowej, które będą sprawnie obsługiwać wszystkie pomieszczenia przez cały rok. Klimatyzacja może chłodzić pomieszczenia latem oraz wtłaczać w nie ciepłe powietrze zimą. Nasze systemy są ekologiczne, wydajne oraz tanie w eksploatacji. Obsługujemy zarówno budynki użyteczności publicznej, przemysłowe, komercyjne, jak i domy i bloki rodzinne złożone z dowolnej ilości kondygnacji. Podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia niezależnie od stopnia skomplikowania danego budynku, jego wieku, zapotrzebowania mieszkańców oraz innych indywidualnych czynników. 

Klimatyzacja Serock – nowoczesne rozwiązania od Eskimo Solution

Systemy klimatyzacji budynkowej nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. Planujemy ich wykonanie od podstaw, a projekt każdego systemu przedstawiany naszym Klientom do zaakceptowania. Uwzględniamy przy tym zgłoszone przez Państwa oczekiwania oraz dobieramy optymalny zestaw sprzętów. Gwarantujemy, że wykonana przez nas klimatyzacja będzie działać sprawnie i zachowa wyjściową wydajność przez długi czas, a zarazem będzie generować minimalne koszty w czasie użytkowania. Nasze systemy klimatyzacji można włączyć w działanie automatyki budynkowej oraz zasilać panelami fotowoltaicznymi. Korzystamy w tym celu wyłącznie z nowoczesnych rozwiązań od takich producentów jak Gree, LG, Fujitsu, Daikin, Haier, Sinclair, Mitshubishi, Mlidea, Kaisai, Aus, Rotenso. 

Zapraszamy do kontaktu Klientów z Serocka pragnących zmodernizować układ wentylacji budynkowej lub wykonać nowy system. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne stawki oraz krótkie terminy realizacji usługi. Nasi pracownicy chętnie udzielą szczegółowych informacji oraz odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące warunków świadczenia usług i związanych z tym kosztów.  

Klimatyzacje oferujemy również klientom z Legionowa, Łomianek czy Płońska.