ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

Eskimo Solution

Klimatyzacja
Płońsk

Klimatyzacja nie tylko chłodzi ale może też ogrzewać, a w połączeniu z instalacja fotowoltaiczną to darmowe źródło ogrzewania.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie klimatyzacji

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym;

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety chłodzenia, osuszania, ogrzewania oraz filtrowania powietrza

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji;

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

SZYBKI, NIEZAWODNY

montaż

Oferta firmy Eskimo Solution skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji oraz instytucji sektora państwowego.

Interesuje Państwa profesjonalny montaż klimatyzacji? Płońsk i woj. mazowieckie to obszar naszej podstawowej działalności. Realizujemy montaż klimatyzacji w standardowych, jak i bardziej wymagających warunkach. 

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja dla klientów z Płońska 

Z naszych usług wykonania systemu klimatyzacji korzystają klienci z całego województwa Mazowieckiego. Obsługujemy między innymi mieszkańców i przedsiębiorców z powiatu płońskiego oraz z samego Płońska. Jeśli szukają Państwo pomocy w wykonaniu sprawnie działającej i wydajnej klimatyzacji w swoim budynku – to są Państwo w dobrym miejscu. Nasze układy systemy są nowoczesne, wysoce sprawne oraz generują minimalne koszty w czasie użytkowania. Poradzimy sobie z dopasowaniem klimatyzacji do potrzeb każdego budynku – przemysłowego, komercyjnego, mieszkalnego oraz wszystkich innych typów. 

Nowoczesne układy klimatyzacji w ofercie Eskimo Solution

Oferujemy możliwość wykonania planu rozkładu klimatyzacji od podstaw. Nasi projektanci dołożą starań, by system został zaplanowany w sposób maksymalnie wydajny i funkcjonalny. Uwzględniamy pod tym względem specyfikę Państwa budynku – ilość kondygnacji, stopień izolacji termicznej, obecność systemów wentylacyjnych oraz zapotrzebowanie osób i zarządców danego budynku. 

Stosujemy wyłącznie nowoczesne sprzęty Gree, LG, Fujitsu, Daikin, Haier, Sinclair, Mitshubishi, Mlidea, Kaisai, Aus, Rotenso, które cieszą się największym zaufaniem w branży klimatyzacji i wentylacji. Stworzony przez nas system będzie działał sprawnie i wydajnie, generując minimalne koszty oraz utrzymując wyjściową sprawność przez wiele lat. Zajmujemy się zarówno planowaniem konstrukcji klimatyzacji jak i montażem jej poszczególnych komponentów. 

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców i przedsiębiorców z terenu Płońska i okolic – Legionowa, Łomianek czy Serocka, którzy pragną wyposażyć swoje budynki w nowoczesne systemy klimatyzacji. Nasi pracownicy szybko przygotują plan wykonania systemu oraz sprawnie przeprowadzą jego montaż. Dzięki dostępowi do rozbudowanego zaplecza urządzeń gwarantujemy możliwość realizacji całej usługi w krótkim terminie, dopasowanym do Państwa oczekiwań i dostępności.