ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

Eskimo Solution

Klimatyzacja Łomianki

Klimatyzacja nie tylko chłodzi ale może też ogrzewać, a w połączeniu z instalacja fotowoltaiczną to darmowe źródło ogrzewania.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji;

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie klimatyzacji

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym;

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety chłodzenia, osuszania, ogrzewania oraz filtrowania powietrza

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji;

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

SZYBKI, NIEZAWODNY

montaż

Oferta firmy Eskimo Solution skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji oraz instytucji sektora państwowego.

Interesuje Państwa profesjonalny montaż klimatyzacji? Łomianki i woj. mazowieckie to obszar naszej podstawowej działalności. Realizujemy montaż klimatyzacji w standardowych, jak i bardziej wymagających warunkach. 

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie klimatyzacji

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja Łomianki – sprawne zarządzanie temperaturą powietrza

Oferujemy możliwość zaplanowania i wykonania od podstaw systemu klimatyzacji dla dowolnie wybranego budynku. Zajmujemy się budynkami przemysłowymi, budynkami użyteczności publicznej, blokami i domami mieszkalnymi. Obsługujemy również Klientów, którzy pragną wymienić stary i niewydajny system klimatyzacji na nowoczesny i wysoce sprawny. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – uwzględniamy zgłoszone przez Państwa oczekiwania oraz poszukujemy najbardziej optymalnych rozwiązań. Gwarantujemy, że nasza klimatyzacja będzie działać wydajnie przy każdych warunkach pogodowych, przez cały rok, a przy tym będzie generować minimum kosztów. Nasza oferta skierowana jest między innymi do Klientów z Łomianek oraz innych miejscowości z okolic Warszawy. 

Klimatyzacja Eskimo Solution dla odbiorców z Łomianek 

Nasze systemy klimatyzacji mogą zostać połączone z układami wentylacji oraz rekuperacji, a także podłączone do systemu automatyki budynkowej i zostać zasilone przez ekologiczne źródła energii. Wszystko dla Państwa wygody oraz zadowolenia. Gwarantujemy, że nasza klimatyzacja będzie sprawnie schładzać pomieszczenia w okresie letnim oraz rozprowadzać ciepłe powietrze zimą. Zagwarantujemy maksymalny komfort termiczny wszystkim mieszkańcom lub użytkownikom danego budynku. 

Wykorzystujemy w tym celu nowoczesną technologię marki Gree, LG, Fujitsu, Daikin, Haier, Sinclair, Mitshubishi, Mlidea, Kaisai, Aus, Rotenso – urządzenia najwyższej jakości, przeznaczone do aktywnego użytkowania przez wiele lat, bez znaczącej utraty wyjściowej wydajności. 

Nasza oferta klimatyzacji skierowana jest między innymi do mieszkańców Łomianek, Legionowa czy Płońska. Coraz więcej inwestycji budowlanych w tej miejscowości idzie w parze z rosnącym zapotrzebowaniem na systemy klimatyzacji. Naszym Klientom gwarantujemy możliwość zaplanowania układu klimatyzacji od podstaw, podporządkowania jej wymogom budynku oraz oczekiwaniom osób, które będzie ona obsługiwać.