ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

wentylacja przemysłowa

ESKIMO SOLUTION

Wentylacja

Oferta firmy Eskimo Solution skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji oraz instytucji sektora państwowego.

Wszystkie nasze realizacje wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości, nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt znanych i powszechnie szanowanych producentów:

ESKIMO SOLUTION

MONTAŻ

Zajmujemy się dystrybucją, montażem oraz serwisem (gwarancyjnym i pogwarancyjnym) nowoczesnych rozwiązań z zakresu wentylacji – zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, pomieszczeniach biurowych, salonach usługowych, hotelach, centrach handlowych jak i w dużych obiektach przemysłowych np. na magazynach i halach produkcyjnych.

wentylacja

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Urządzenia zapewniające maksymalne oszczędności w zakresie energii elektrycznej.

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie wentylacji

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie wentylacji

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym

Szybki, sprawny i co najważniejsze fachowy montaż rozwiązań z zakresu wentylacji

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety rekuperacji

Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie wentylacji

Wysokojakościowy, zaawansowany technicznie, a zarazem technologicznie sprzęt najlepszych światowych producentów

Produkty, zapewniające czyste, świeże powietrze niezależnie od pory roku czy dnia, stanowiące skuteczną ochronę przed wilgocią, pleśnią oraz parą wodną

ESKIMO SOLUTION

DZIAŁaMY W SEKTORACH

  • Mieszkaniowy, Instalacje dla deweloperów, piony wentylacyjne w budownictwie mieszkaniowyn, wentylacja garaży
  • Gastronomia, Restauracje, kuchnie, bary, okapy kuchenne
  • Laboratoria
  • Wentylatory przeciwwybucowe do dygestoriów
  • Przemyslowy, wentylacja hal, zakładów przemysłowych i biur
  • Produkcyjny, hale produkcyjne, odprowadzenie ciepła, odpylanie
  • Pańtwowy
  • Biurowy,
  • Galerie

Wentylacja 

Jednym z najważniejszych instalacji w obiektach mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych jest wentylacja. Wentylacja zapewnia regularną wymianę powietrza zużytego na świeże. Wymiana ta może zachodzić zgodnie z procesami grawitacyjnymi, jednak wentylacja mechaniczna oferuje w tym aspekcie znacznie wyższą efektywność. System może być dodatkowo wyposażony w odzysk ciepła (rekuperację), co pozwala na obniżenie kosztów użytkowania wentylowanych pomieszczeń. 

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Klientów wykonujemy projekty i montaż instalacji w obiektach mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych. W każdym przypadku pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych znanych i cenionych marek. To gwarancja wysokiej sprawności i bezproblemowej eksploatacji systemu w długiej perspektywie czasu.

Wentylacja przemysłowa 

Wentylacja przemysłowa jest bardzo ważnym zagadnieniem, szczególnie w miejscach, w których występuje ryzyko przekroczenia dopuszczalnych stężeń poszczególnych substancji lub osadów w powietrzu. Jednocześnie wentylacja przemysłowa odpowiada za zapewnienie warunków umożliwiających bezproblemową realizację poszczególnych procesów. 

Ze względu na zadania, jakie realizuje wentylacja przemysłowa jej projekt i montaż musi być przeprowadzony bezbłędnie. Jako dostawca rozwiązań z zakresu obróbki powietrza w obiektach przemysłowych dostarczamy wysokiej jakości systemy bazujące na urządzeniach znanych i cenionych producentów. Ich wybór stanowi gwarancję niezawodności, efektywności energetycznej oraz długiej żywotności wentylacji pracującej w środowisku przemysłowym. 

Wentylacja i wentylacja przemysłowa – Nowy Dwór Mazowiecki 

Klientów Indywidualnych i Biznesowych z terenu Nowego Dworu Mazowieckiego i  okolicy( Nasielsk, Płońsk, Łomianki, Legionowo, Czerwińsk, Wyszogród, Serock, Czosnów, Sowia Wola, Nowe Miasto, Pułtusk, Zegrze, Zakroczym, Warszawa: Białołęka, Tarchomin, Praga, Wola, Ursynów, Ursus, Babice, Błonie, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Leszno Marki, Ząbki, Wyszków, Wołomin, Radzymin, Sulejówek, Toruń, Siedlce, Włocławek, Płock, Ostrołęka, Ciechanów, Przasnysz, Mława)zainteresowanych możliwością zlecenia kompleksowej realizacji wentylacji lub wentylacji przemysłowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Eskimo Solution z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań do Państwa potrzeb. 

Obok projektu i montażu wentylacji oferujemy również usługi serwisowe. Świadczymy naprawy w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Wykonujemy także regularne przeglądy i prace związane z konserwacją instalacji. 

W zakresie chłodnictwa oferujemy również rekuperacje, klimatyzacje czy lady chłodnicze.