ESKIMO
SOLUTION

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

Legionowo

Pompy ciepła

Pompy ciepła to urządzenia, które służą do przepompowywania ciepła z jednego medium do drugiego. Mogą one służyć do ogrzewania domów, ale także do chłodzenia pomieszczeń lub wody w basenie. Pompy ciepła są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem ze względu na swoją efektywność energetyczną i korzyści dla środowiska.

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie pomp ciepła;

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie pomp ciepła;

Kompleksowe doradztwo techniczne związane z wybranym bądź istniejącym już wcześniej rozwiązaniem w zakresie pomp ciepła

Elegancki design dopasowany do preferencji naszego Klienta – rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również o wysokim poziomie estetycznym;

Rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, elegancki design i zalety chłodzenia, osuszania, ogrzewania oraz filtrowania powietrza

Kompleksową wymianę bądź naprawę wadliwych, przestarzałych bądź nieefektywnych rozwiązań w zakresie pomp ciepła;

Klimatyzacja

Rekuperacja

Wentylacja

SZYBKI, NIEZAWODNY

montaż

Oferta firmy Eskimo Solution skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji oraz instytucji sektora państwowego.

Interesuje Państwa profesjonalny montaż pomp ciepła? Legionowo to obszar naszej podstawowej działalności. Realizujemy montaż pomp ciepła w standardowych, jak i bardziej wymagających warunkach. 

Pomoc w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie pomp ciepła

KLIMATYZACJA

Pompy ciepła Legionowo

Nasza firma to doświadczony zespół specjalistów, którzy zapewnią Ci kompleksowe rozwiązania w zakresie pomp ciepła, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań budynku. Dla wszystkich naszych Klientów mamy najwyższej jakości pompy ciepła. Legionowo i cała aglomeracja warszawska to najważniejszy obszar naszej działalności.

Mieszkańcom Legionowa, a także firmom działającym na obszarze tego miasta dostarczymy i zamontujemy pompę ciepła typu monoblock lub split, renomowanej marki, np.: Viessmann, Vaillant, LG, Hitachi, Fujitsu, Toshiba, Samsung, Panasonic, Netsu, Mitsubishi, Rotenso, Nibe, Gree Versati, Kaisai,  Aux, Atlantic, Midea, Bosch,  Daikin czy Haier.

Pompy ciepła Legionowo – postaw na pełen profesjonalizm!

W zakres naszych usług wchodzą m.in.:

Pompy ciepła Legionowo – dofinansowania i odliczenia

Jesteśmy bardzo dobrze zaznajomieni z obowiązującymi programami dofinansowania i rozliczeń związanych z inwestycjami w pompy ciepła. Nasi specjaliści udzielą profesjonalnej pomocy w uzyskaniu możliwych dofinansowań oraz w przygotowaniu dokumentów potrzebnych do rozliczeń podatkowych. Z nami wybierzesz najlepsze dostępne rozwiązania z zakresu OZE, jakimi są pompy ciepła. Legionowo czy inne miasta okolic Warszawy to miejsca, gdzie można się ubiegać o różnego rodzaju dofinansowania przy inwestycjach w odnawialne źródła energii.

Pompy ciepła Legionowo – zapraszamy do kontaktu!

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i otrzymać profesjonalne wsparcie w zakresie pomp ciepła w Legionowie. Nasz zespół specjalistów jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania z tego zakresu i zapewnić Ci najlepsze rozwiązania w zakresie efektywnego i ekologicznego ogrzewania budynku. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań dajemy naszym Klientom pełne wsparcie. Działamy także w Nowym Dworze MazowieckimWyszkowiePułtusku i Łomiankach!