Witamy Państwa na stronie Eskimo Solution

specjalisty w zakresie szeroko pojętej klimatyzacji.


Zajmujemy się zarówno projektowaniem, dystrybucją jak i montażem nowoczesnych systemów klimatyzacji, dedykowanych na potrzeby zarówno Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych. To, co pragniemy Państwu zaoferować, to nie tylko wysokiej klasy sprzęt – solidny, wytrzymały i elegancki, ale również szereg usług dodatkowych, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także profesjonalne doradztwo.


Działamy w oparciu o sprzęt najwyższej jakości – znanych i powszechnie szanowanych w świecie producentów. Nowoczesna technologia, elegancki design, szeroka funkcjonalność, a także długa żywotność sprawia, że proponowane przez nas rozwiązania nie mają sobie równych. Dbamy o to, co nas otacza. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że środowisko, w którym przyszło nam funkcjonować ulega powolnej, aczkolwiek stopniowej degradacji. Mając to na uwadze, w naszych realizacjach stosujemy wyłącznie wydajne rozwiązania o niskim zużyciu energii (klasa energetyczna A). Niniejszą ofertę dedykujemy zarówno osobom prywatnym jak i firmom, zakładom pracy oraz instytucjom – wszystkim tym, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań.


Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami w zakresie klimatyzacji. Nasi fachowcy cechują się wieloletnim doświadczeniem, niebywałą wiedzą, a także świetnym, indywidualnym podejściem do Zleceniodawcy. Każde zlecenie wykonywane jest z uwzględnieniem najwyższego dobra naszego Klienta. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że finalne realizacje są nie tylko solidne, wytrzymałe i funkcjonalne, ale również niebywale estetyczne. Można śmiało stwierdzić, iż stanowią swojego rodzaju dekorację każdego pomieszczenia.