Jak działamy

 

W trosce o wygodne i komfort naszych Klientów, pragniemy przybliżyć Państwu najważniejsze kwestie związane z wykonywanymi przez nas realizacjami. Żywimy głęboką nadzieję, iż zamieszczone tu informację odpowiedzą Państwu na wszystkie nurtujące pytania dotyczące naszych usług.

 

 1. Przeciętny czas realizacji nowoczesnej instalacji wynosi kilka godzin w przypadku Klientów Indywidualnych oraz kilka godzin do kilku dni w przypadku Klientów Biznesowych. Czas ten uzależniony jest bezpośrednio od wielkości instalacji.
 2. Usługa montażu zaawansowanej technicznie i technologicznie wentylacji z rekuperacją (odzyskiem ciepła) składa się z 3 zasadniczych etapów:
  • uzgodnienie najważniejszych kwestii z Klientem oraz stworzenie zadowalającego obie strony projektu;
  • wykonanie odpowiednich prac przygotowawczych i rozprowadzenie instalacji;
  • montaż oraz uruchomienie systemu celem jego regulacji.
 3. Działamy w oparciu o najwyższej jakości sprzęt – specjalistyczne elektronarzędzia oraz odpowiednie narzędzia pomiarowe.
 4. Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, dokładnie zabezpieczamy miejsce naszej pracy tak, aby po wykonanym montażu całość była nienagannie czysta i uporządkowana.
 5. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania w zakresie wentylacji spełniają normy dotyczące hałasu, zaś materiały, na których działamy uwzględniają wszystkie atesty.
 6. Na życzenie Klienta zajmujemy się również kwestiami związanymi z pozwoleniami na montaż rozwiązań zewnętrznych (poza budynkiem).
 7. Nasza firma jak i każdy z naszych specjalistów z osobna posiada niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia, niezbędne do wykonywania prac w zakresie planowania, montażu, dystrybucji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych.